Alfa Romeo

Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156

Do sprzedania Alfa Romeo 156 1,6 TS w wersji Sportwagon z instalacją LPG (założona we wrześniu 2017 r., butla w kole). Świeżo wymieniony olej 10W60, wahacz górny LP, łaczniki stabilizatora, zregenerowane zaciski, nowe tarcze tylne + klocki. Rozrząd wymieniony przy 251 tys. km, aktualny przebieg to 266 tys. km. Samochód sprawny, ale do poprawek mechanicznych i blacharskich (stuki z przodu – najprawdopodobniej stabilizator, do naprawy blacharskiej podłoga w okolicach odpływów za przednimi fotelami i część wnęki koła zapasowego, progi i reszta podłogi wygląda ok). Nakładka prawego progu niewidoczna na zdjęciach jest w komplecie, zdemontowana do oględzin progu podobnie jak część wygłuszeń.

Wyposażenie dość bogate – sprawna klimatyzacja, szyberdach, czerwone skóry w niezłym stanie, oryginalne alufelgi, drewniana kierownica, oryginalne radio z CD itd. Ubezpieczenie aktualne do września 2021 r., brak przeglądu.

Cena 2200 zł. Możliwa zamiana na coś nadającego się na Złombol w podobnej cenie. Samochód do obejrzenia w Lublinie, kontakt pod nr 607 641 osiem osiem dwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.