Inne Oferta dnia

ARO 243, 1984 r.

ARO 243, 1984 r.

Sprzedam Aro 243 z 1984 roku.

Uprzedzam już na wstępie – to jest sprzęt dla ludzi , którzy naprawdę kochają takie wynalazki. Nic tu nie działa jak w „normalnym” samochodzie, i taki właśnie jest jego urok:)

Samochód z nadwoziem zamkniętym, 8 osobowym (składane ławki z tyłu). Napędzany silnikiem mercedesa OM601, 2 litry wolnossący diesel.  Układ napędowy oryginalny.

Auto w stanie przyzwoitym, rama i karoseria dobrze rokują. Wszystko się trzyma kupy, nie jest przerdzewiały.
Aro jeździ do przodu i do tyłu, odpycha się z 2 i z 4 kół jak należy. Silnik pali z półobrotu, skrzynia nie zgrzyta, zasadniczo po przestawieniu się na operowanie toporną mechaniką i zainwestowaniu w stopery do uszu można uznać, że jest naprawdę ok. Jedynie hamulce są raczej iluzoryczne, wymagają regulacji/odpowietrzenia/wymiany okładzin .
Samochód w ostatnim czasie bardzo mało używany, stąd przed powrotem na drogi i bezdroża koniecznie trzeba wykonać obsługę okresową. Oleje, smarowanie, przegląd.

Silnik przełożony z głową, świece grzeją ze stacyjki, nie ma tysiąca guzików i wajch.  Buja, trzęsie, telepie, klekocze, jedzie do przodu.

Stoi na ładnych oponach AT 205r16. Idealne do lasu.

Auto nie ma opłat (od kilku lat nie wyjeżdżało poza rozległą posesję)  . W związku z tym (i słabymi hamulcami) bardzo zalecam odbiór lawetą. (lub zlecenie mi transportu, zrobię dobrą cenę)

 

do samochodu dołączam częsci zamienne – szczęki, bębny, tylny most, skrzynia biegów, piasty, wahacze….i pudło drobnicy.
Zapraszam i polecam.  cena 3300 zł.
 
509 zero dziewięćdziesiąt dziewięć 28 dziewięć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *