Audi

Audi 80 B2 1981 r. – 1600 zł

Audi 80 B2 1981 r.

Mam na sprzedaż Audi 80 z 1981 r. (tak jest w dowodzie)
Samochód został w 1991 r. sprowadzony z Niemiec i od tego czasu jest w rodzinie. Jeszcze 2 lata temu był używany jako dodatkowy drugi samochód, czyli jakieś wypady do sklepu, sporadyczne dojazdy do pracy. Był sprawny, poważniejsze usterki były robione na bieżąco, tak żeby mógł jeździć. Od tamtego czasu stał i był sporadycznie odpalany co kilka miesięcy. Teraz miał trochę dłuższy postój, bo potrzebowałem akumulator. Jako, że dojrzeliśmy do sprzedaży to poszedłem go odpalić, żeby sprawdzić czy wszystko gra. No i niestety pedał gazu jest zapadnięty, czyli podejrzewam, że pękła linka. Odpalił bez problemu pochodził chwile ale niestety nie jeździłem nim z wiadomych przyczyn.
Wolałbym, żeby trafił on w ręce kogoś kto jeszcze da mu drugi życie, ale jak widać blachówka i lakier jest w średnim stanie. Środek za to bardzo zadbany, może więc komuś przyda się chociaż jako dawca części. Do wymiany na pewno są amortyzatory, no i ta zerwana linka od gazu. Poza tym nie wiem. Ostatnie co robiłem to wymiana klocków hamulcowych i cylinderków (ok. 3 lata temu) – tak więc hamulce sprawne oraz wymieniałem tłumik i akumulator (ok. 5 lat temu).
Nie jestem żadnym znawcą samochodów, „odziedziczyliśmy” go po teściu i przez sentyment tak długo go trzymaliśmy. Poza tym fajnie się nim jeździło. zawsze odpalał „na strzała”. Żonie marzyło się, żeby go odrestaurować, ale ja się na tym nie znam, a koszt oddania komuś do robienia był za wysoki. 

Ponadto nie wiem dlaczego, ale patrząc po wyglądzie to jest to wersja poliftowa (czyli chyba od 1983) a w dowodzie wbity jest 1981. Nie mam pojęcia skąd ta rozbieżność. Tak ponoć było od początku. 
Zdjęcia na parkingu supermarketu są sprzed kilku lat (po umyciu i w słońcu, stąd delikatna rozbieżność kolorów). Zdjęcia spod domu są aktualne. Tablice nie uległy zmianie, wtedy je po prostu zamalowałem, bo wszyscy tak robili 🙂
 
Do obejrzenia w Poznaniu. 
 
Nr telefonu 692-156-siedem pięć trzy
 
Cena 1600 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *