BMW

BMW E36 Compact – 3200 zł

BMW E36 Compact

Dzień dobry, chyba chciałbym, choć nie do końca jestem pewien, sprzedać BMW E36 Compact z roku 1997r. i przebiegiem 212tys km. Nie żaden gruz czy złom, a technicznie sprawne auto.

Silnik 1.6 8v m43b16 na łańcuchu, benzyna. 
Na wyposażeniu:
-skóry
-podgrzewane fotele
-klimatyzacja, sprawna i chłodzi
-abs
-wspomaganie
-lusterko fotochromatyczne
 
Trochę rdzy się pojawiło na tylnych błotnikach, lewy uratowany, prawego mi się nie udało, do tego zbyt amatorsko polakierowane (klar za późno i wyszedł matowy, tak samo jest na masce, ponieważ zmieniałem kolor z czerwonego, oryginalna miała wgniotki jak od gradu), do poprawek lakierniczych. Tylne szyby są przyciemniane, jest jakiś kwit z firmy co to robiła.
 
Prawy próg od spodu trochę zgnity, nie utrzyma lewarka, za to oryginalny lewarek w próg podnosi wszędzie. Lewy próg od spodu normalnie łapie. Nie ma zgnitych mocowań tylnej belki, ani stabilizatora przedniego. 
 
Dołożony tylny stabilizator na nowych gumach i łącznikach, nowe gumy tylnej belki, nowa chłodnica i termostat. Zmieniona uszczelka pod pokrywą zaworów i świece. Przepustnica zregenerowana, tak samo jak podsufitka. Zrobiona zbierzność i dołożone dystanse 15mm przód, 20mm tył.
 
Auto dobrze trzyma się drogi, ma moc, nie szarpie na koleinach, nie bije przy hamowaniu, nie ma żadnych problemów z odpalaniem niezależnie od temperatury. Nie grzeje się, temperatura trzyma pion. Przegląd wychodzi 10.01.20r., ale oczywiście zrobię gdy się skończy.
 
W aucie nie działa spryskiwacz do tylnej wycieraczki (sama wycieraczka działa) i zamek w schowku pasażera. Gałka zmiany biegów i radio są nieoryginalne. Dołożone zostały też przez któregoś poprzedniego właściciela dokładki progowe M.
 
Oleje i filtry zmieniane w październiku, łącznie z olejami w skrzyni i dyfrze (dyfer ori 3.38)
 
Koła i dystanse ze zdjęć chciałbym zatrzymać do drugiego kompota, więc sprzedaje na stalówkach z oponami na śmietnik, ale dorzucam oryginalne kołpaki. Za dopłatą mogę zostawić koła ze zdjęć(opony kupione nowe na wiosnę, Uniroyal Rainexpert 3, zrobiły może 6tys km).
 
Cena jaka mnie interesuje to 3200zł, z kołami i dystansami ze zdjęć 4000zł.
 
786-sto dwadzieścia jeden-268

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *