Citroen Oferta dnia

Citroen C15

Citroen C15

Do sprzedania polski Citroen – C15. Samochód, który od kierowcy w czasie jazdy wymaga pełnego zaangażowania. W zamian niczego nie oferuje oprócz elektrycznych szyb i w miarę dynamicznego silnika. 
Samochodów z zakładów w Nysie , nie trzeba raczej nikomu przedstawiać – sporo filmów jest na YT. (Również kolega Złomnik nakręcił o nim materiał). Zacofane technologicznie wozidła, które korodowały na placu fabrycznym, ale były dosyć oszczędne. I tak wspomniany Citroen, chociaż z 2000 roku, to technologicznie dalej w latach 70-tych. Nie znajdziemy tutaj :wspomagania, ABS , klimy , poduszek itp. umilaczy podróży. Jest za to trochę korozji i spartańskiego wyposażenia. Ale jest jedna rzecz która wyróżnia to auto od całego tego motoryzacyjnego marazmu i nie myślę tu o kształcie, czy linii nadwozia. To fakt, że pomimo słabości korozyjnej ten egzemplarz dotrwał do naszych czasów. Co więcej ma ważny przegląd do końca roku i opłacone OC również na rok, a to oznacza że da się nim jeździć na co dzień co też czynię. To zasługa tego, że jako jedyny C15 w Polsce, już w fabryce został „skarosowany” jako pojazd pożarniczy i taki wpis widnieje na pierwszej stronie karty pojazdu. Poza kogutami i oznaczeniem, nie różnił się niczym od standardowej C15-stki, ale w porównaniu do swoich fabrycznych kolegów, miał zapewnione miejsce w ciepłym garażu i sporadyczne wyjazdy do Komendy Wojewódzkiej. Był to od samego początku pojazd kwatermistrzowski, czyli takie wozidło gospodarcze w straży. 
Auto adresowane do osób , które mają świadomość, że da się jeździć samochodem, w którym nie działa parę rzeczy, a po otwarciu maski, jesteśmy w stanie rozpoznać każdy element silnika. W tej chwili zalany do pełna (60l), wiec jak ktoś się pospieszy, to jeszcze zyska parę stówek na paliwie. Dla zdecydowanego klienta, płacącego cenę podaną w ofercie- dorzucam belkę sygnalizacyjną widoczną na jednym zdjęciu. Pozdrawiam . Tel. pięć zero osiem dwa siedem cztery dziewięć cztery jeden . 44-100 Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.