Daewoo

Daewoo Nubira

Daewoo Nubira

Marka: Daewoo
Model: Nubira
Rok produkcji: 1999
Wersja: SX (1,6 benzyna DOHC, światła halogenowe)
Przebieg: 38200km
Zakupiony w salonie: praktycznie pierwszy właściciel
Jestem drugim lub też pierwszym właścicielem tegoż auta – zakup dokonany był wspólnie przeze mnie i mojego Ojca w maju 1999 w salonie Zoocar. Prawo jazdy otrzymałem w roku 2000 i od tego czasu Ojciec przekazał mi pełną kontrolę nad pojazdem. W 2013 roku, samochód, już oficjalnie stał się moją własnością w formie spadku.
Postanowiłem pozbyć się Nubiry, gdyż, mimo bycia swego rodzaju pamiątką, po prostu nie korzystam z tego samochodu – zabiłem w ten sposób 2 akumulatory. Ostatni raz jeździłem nią w zeszłym roku – wrzesień / październik – nie wiem czy było to nawet 10km. Od tamtej pory auto stoi.
Do uruchomienia niezbędny będzie akumulator (dosyć mało popularny „lewy plus”). Badanie techniczne skończyło się w czerwcu tego roku, nie jechałem na kolejne, gdyż uznałem to za praktycznie bezcelowe działanie.
Samochód był garażowany do 2016 roku, od tamtej pory stoi „pod chmurką” na zamkniętym osiedlu.
W 21 letniej historii, przydarzyły mi się się dwie stłuczki – obie były naprawiane w ASO.
Dołączam oryginalną instrukcję, i dokumenty jakie otrzymałem w salonie. W zestawie jest też odbiornik radiowy / bluetooth – na zdjęciu.
Wewnątrz jest mało śladów użytkowania, na zewnątrz – z prawej strony – na nadkolu są widoczne delikatne zadrapania oraz jest małe wgniecenie.
Około roku 2014/2015 wymieniane było oświetlenie (wszędzie, gdzie jest to legalne, umieściłem oświetlenie diodowe o białej barwie).
575 sześćset sześćdziesiąt 945 
Cena to 2500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *