Daihatsu

Daihatsu Cuore

Daihatsu Cuore

Daihatsu Cuore 2003 rok

 
Mam do sprzedania szczytowe osiągnięcie japońskiej myśli inżynieryjnej – przed Państwem Daihatsu Cuore, prosto od koncernu Toyota.
 
Idealny do zadań specjalnych niczym ninja – to prawdziwy wojownik miejskiej dżungli – wszędzie wjedzie i zaparkuje, bardzo dynamiczny i przebojowy w miejskim zgiełku. Jak przystało na przedstawiciela Wschodu jest ascetą, zadowala się 5 litrami benzyny na 100 kilometrów.
 
Również poza miastem sobie radzi – porusza się spokojnie i bez szaleństw, ale niech nikogo nie zmyli jego niepozorny wygląd! Uczestniczył w zimowej ekspedycji w Karkonosze, bezproblemowo przekraczając granicę na Przełęczy Okraj – umożliwił tym samym sprawny desant załogi i zdobycie Śnieżki od czeskiej strony.
 
Nie ma zbędnych dodatków typu obrotomierz, bagażnik czy klimatyzacja. Za to pali piątkę na 100, ma ładne alusy, radio i dwa komplety opon, w grudniu wymieniłem sprzęgło.
Japończyk ma 93 tysiące przebiegu, z czego 36 to moje dzieło przez ostatnie 3 lata. Srebrny Samuraj posiada przegląd i OC ważne do października.
 
 
3700 (do lekkiej negocjacji)
 
tel. 694 985 osiem osiem dwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *