Lancia Oferta dnia

Lancia Kappa 2.0

Lancia Kappa 2.0

Sprzedam stylową, wygodną i niezawodną Lancię Kappa 2.0  – wyprodukowaną w 1998 roku, z silnikiem benzynowym 2.0 20V , kolor czarny i bogatym wyposażeniem, jak przystało na klasę premium z lat 90.

Lancia posiada autentyczny przebieg 165 042 km. Samochód został sprowadzony do Polski w 2007 roku na moje prywatne zamówienie, auto posiadam od 13 lat. Od tego czasu przejechałem zaledwie 75 tys. km – średnio 5 800 tys. km rocznie (mam inny samochód do codziennej eksploatacji).

Włoska limuzyna posiada m.in. automatyczną klimatyzację (oczywiście sprawną, po wymianie chłodnicy na nową w 2018 r.), elektryczne i atermiczne szyby, szarą zamszową tapicerkę, wspomaganie kierownicy, system audio.

Pojazd nie uczestniczył w wypadku (wszystkie szyby oryginalne), natomiast posiada ślady drobnych „przygód” – skutek parkowania na ciasnym parkingu w śródmieściu.

Lancia na bieżąco serwisowana w zaufanym warsztacie, regularnie wymieniane płyny i markowe materiały eksploatacyjne; rozrząd wymieniony.

Samochód ładnie zachowany jak na swój wiek, bez korozji, słusznie pretendujący do miana niebanalnego youngtimera z iście kultową karierą w rządowej flocie (choć ten egzemplarz pochodzi akurat od obywatela RFN, który dbał o Lancię). Stan oceniam na dobry.

Aktualny przegląd do października 2020 r.

Auto ubezpieczone do stycznia 2021 r.

Tel. 501 pięćset dziewiętnaście 193 ( proszę o kontakt w godzinach 17.00 -20.00)

Cena 3499 zł.

Zapraszam do oglądania autka w Zgierzu.

pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *