Inne

LDV Pilot – 4850 zł

LDV Pilot 1999 r.

  Sprzedam samochód dostarczy marki LDV model Pilot , wcześniej Leyland DAF 200, Freight Rover 200, Freight Rover,  Leyland i Morris J4. Polecam choćby Wikipedię.
Rok produkcji: 1999.
Przebieg 58 800 mil (94 000 km),
silnik 1.9 wysokoprężny z PSA o mocy 71 KM, manual 5 biegów, wspomaganie kierownicy, DMC 2,6 t, ładowność 1100 kg, 5,7 m3 kubatury ładowni (cała w sklejce), pełna przegroda z oknem, kabina 3 miejscowa, centralny zamek , immobiliser, alarm (wszystko z pilota :))
fabryczne radio i automatyczne światła dzienne.
Stan techniczny: bdb+.
Stan blacharski także od spodu: bdb- (minus za stare obicie tylnego prawego narożnika, w którym blacha lekko spatynowała i nic się nie dzieje od nie wiem ilu lat). 
W swojej ostatniej odsłonie posiada niezawodny silnik XUD9A spięty z bardzo solidną 5 biegową skrzynią biegów R380 (Range Rover,Land Rover) w której lewarek jest bezpośrednio wybierakiem, więc zmiana biegów jest lekka i pewna.
Bus ma dynamikę i osiąga ponad 130 km/h , a na autostradzie nie jest zawalidrogą.
Spalanie do 7 l/100 km.
Most napędowy typu Banjo (jak w ciężarówkach na kołach bliźniaczych piasty łożyskowane na obudowie, a półosie tylko przenoszą moment obrotowy bez prowadzenia koła jak to jest w Polonezie czy Żuku).
Auto jest po dużym przeglądzie w 2018 roku : wszystkie oleje, filtry, paski wraz z kompletnym rozrządem, kompletu opon, akumulatora, gumowych łączników przewodów paliwowych przy zbiorniku i pompie, siłowników tylnej klapy , kontroli łożysk kół ( 4xTimken), tarcz i bębnów hamulcowych (brak zużycia).
Pojazd wymeldowany (jest potwierdzenie ) w UK.
W Polsce od ponad 7 lat .
Zawsze odpala „na widok kluczyka”.
Więcej zdjęć emailem.
Stacjonuje w Kolbuszowej .
Cena :4850 zł.
Więcej informacji pod numerem

698 dziewięćset pięć 054.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *