Nissan

Nissan Micra K10 – 2500 zł

Nissan Micra K10

Opis:
Nissan Micra K10 1.0 1991 z orzeczeniem rzeczoznawcy
 
Nissan Micra pierwszej generacji czyli K10 po lifcie z 1991 roku ma 58kkm przebiegu, który jak wszystko na to wskazuje jest oryginalny.Gdyby ktoś chciał zapewne również bez problemu zarejestrował by Micre jako zabytek. Pomimo 29 lat Micra nie ma widocznych ognisk korozji, progi są zdrowe, tak samo nadkola z przodu i z tyłu. Nadkola, progi oraz podwozie zostały zabezpieczone szwedzkimi środkami antykorozyjnymi marki Noxudol. 
Środek auta został wyciągnięty w celu sprawdzenia stanu podłogi, która była w idealnym stanie. Dodatkowo podłoga została wygłuszona pianką alubutylową. Silnik został przepłukany i zalany Motulem 10W40. Płyn chłodniczy również został wymieniony na Prestone a chłodnica przepłukana. Całe auto przeszło ostatnio delikatne polerowanie lakieru polerką DAS-6 i kombinacja past SSR 2,5 i 1. 
 
Auto jest gotowe do jazdy i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań poza brakiem OC i przeglądu 😉 Posiadam także dosyć rzadką lotkę do Micry, drugi komplet felg z oponami zimowymi oraz timer i bagażnik innych części zamiennych jak bębny czy uszczelki. Dla zainteresowanych posiadam więcej zdjęć. Auto pochodzi z Belgii. W moim rękach od ponad 5 lat. Nie traktowałem Micry nigdy jako daily bardziej jako auto weekendowe, Micra była z racji tego mało używana ale była regularnie przepalana. Raz wybrałem się nią na zlot ponad 600km do Opola i bez problemu tą trasę pokonała.
 
Z rzeczy które zostały zrobione w aucie przeze mnie:
-rozrząd,
-tarcze TRW i klocki SAMKO z przodu
-olej Motul 10W40 wraz z filtrami,
-nowy płyn chłodniczy Prestone,
-zabezpieczenie podłogi, progów, nadkoli środkami, wnęk Noxudol,
-wygłuszenie środka piankami BITMAT,
-felgi aluminiowe OZ 13 od Nissana chyba Sunny,
-zadbanie o lakier, zaprawki, polerowanie,
-nowy akumulator Jenox,
-pompa hamulcowa została zregenerowana,
 
Co dość ważne i istotne Micra pozytywnie przeszła proces opinii rzeczoznawcy o stanie historycznym pojazdu, co skutkuje zniżka OC i możliwością miesięcznego wykupu ubezpieczenia.
 
Wady jakie auto posiada to delikatnie różniący się lakier prawych drzwi (pasażera) i defekty (pęknięcia niewyczuwalne pod palcem) na nadkolach z przodu reszta samochodu jest w oryginalnym lakierze. Mam na miejscu dla zainteresowanego do udostępnienia miernik lakieru.
 
Auto bez aktualnego OC i przeglądu aczkolwiek nie będzie dla mnie problemem, żeby uzyskać zarówno OC i przegląd jak ktoś będzie chciał po zakupie wracać na kołach a nie na lawecie dla zdecydowanego kupca po opłaceniu zaliczki 🙂 Obecnie auto posiada zdemontowany zderzak oraz grill w celu doprowadzenia popękanego lakieru do ładu ale jest to na tą chwile odłożone w czasie z racji jego braku.
 
Dla zainteresowanych jak auto odpala: https://www.youtube.com/watch?v=XLgoAdnyeaQ
 
Cena 2500 zł nie podlega negocjacji przez telefon.
 
Telefon: 504 335 trzy pięć siedem
 
Grodzisk Mazowiecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *