Oferta dnia Skoda

Skoda Felicia

Skoda Felicia

Silnik benzynowy 1,6 AEE 75KM / 135Nm
Rocznik 1998, samochód krajowy, drugi właściciel (ale od nowości w rodzinie)
Przebieg 185 700km
OC do 01.2023, przegląd do 02.2023
Opony zimowe z bieżnikiem +/- 6mm, ale stare (2010r i 2014r)
Radio z CD/MP3 i dwa głośniki w drzwiach

Samochód sprawny technicznie, regularnie jeżdżony a więc nie jest zastany i nie ma typowych chorób auta wrastającego w trawnik. Na bieżąco wymieniam w nim części eksploatacyjne, oleje i płyny. Możemy podjechać na stację kontroli pojazdów albo obejrzeć samochód u mnie na kanale.

Blacharsko jest dobrze. Podłoga, progi, podłużnice, mocowania wózka i belki w stanie dobrym bez dziur i grubych ognisk korozji, jakieś drobne pewnie sie znajdą, ale można śmiało kłaść się pod auto i dźgać śrubokrętem. Auto ma wstawiony kawałek lewego progu i lewego tylnego błotnika na nitach, kawałek prawego błotnika na nitach oraz plastikowe nakładki przednich błotników też na nitach. Wieża Eiffla również jest zrobiona na nitach, także nity to porządny sposób łączenia materiałów! A tak całkiem serio to spawarki wtedy nie miałem, a dziury załatać chciałem. Wygląda to jak widać, ludziom się nawet podoba, a za ten kawałek progu można śmiało auto podnosić i siedzi sztywno. Poza tym sporo zaprawek lakierniczych robionych pędzlem, ale z użyciem dobranego lakieru więc widać dopiero z bliska że było poprawiane. Tak po taniości, farba antykorozyjna do płotów i lakier pod kolor auta – parę lat już się trzyma. Cos nowego miejscami wychodzi, ale wiadomo jak to jest – rudego z imprezy nie wygonisz. Klapa tylna jak to w Felicji, już kiedyś zgniła a więc ma sporo szpachlówki w części od szyby w dół, ale wygląda dobrze i można śmiało trzaskać klapą – nic nie odpadnie.

Krótko mówiąc auto wygląda jak grat, ale technicznie gratem nie jest i można nim śmiało jeździć.

Wnętrze czyste, nie zniszczone. Wyposażenie działa poza regulacją wysokości reflektorów – układ regulacji jest zdemontowany, światła są ustawione na stałe oraz zegarek w liczniku się samoczynnie resetuje pod wpływem drgań podczas jazdy.

Więcej informacji pod numerem telefonu. Gdybym nie odbierał, proszę wysłać SMS z informacją że w sprawie samochodu to oddzwonię. Samochód do obejrzenia w Cieszynie, woj. śląskie.

Telefon: 698 814 osiem zero sześć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.