Daihatsu

Daihatsu Applause

Daihatsu Applause

Nowego właściciela szuka interesujący „japończyk”: Daihatsu Applause drugiej generacji z 1998 roku. Auto wyprodukowano w Japonii (nie w Chinach). Jest to chyba pierwszy w historii motoryzacji liftback wyglądający jak sedan. Dodatkowym atutem auta jest ciekawe wyposażenie: cztery szyby w prądzie, lusterka w prądzie, klima (oczywiście sprawna).
Samochód kupiłem w 2018 roku. W tym czasie przeszedł gruntowną naprawę blacharską, obejmującą między innymi progi (ich stan przed i po naprawie widać na załączonym zdjęciu), wymieniłem pasek rozrządu, chłodnicę, etc. Długo by wymieniać, prościej będzie napisać, że auto było regularnie serwisowane (nie ma żadnego problemu z dostępnością części – polecam serwis Agmar w Plewiskach koło Poznania). Szczegółowe informacje mogę wysłać osobom zainteresowanym na maila.
Auto posiada też wady: lakier nie jest w najlepszym stanie, są pojedyncze ogniska korozji (powierzchownej, żaden dramat; progi i podłoga są jak najbardziej w porządku). Uszkodzony jest wkład prawego lusterka (zwierciadło jest całe, ale są problemy z ustawieniem – nie jest to kwestia elektryki). Samochód posiada niewielkie wgniecenie przy przednim zderzaku (widoczne na jednym ze zdjęć).
Zachęcam do kupna 🙂
Silnik: 1.6 benzyna, 100 KM
Przebieg: ok. 235.000 km
Przegląd do 26.8.2021
Ubezpieczenie do 7.4.2022
Telefon: 602-671-pięćset osiemdziesiąt
Cena: 1850 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *