Fiat

Fiat Fiorino diesel + kura

Fiat Fiorino diesel + kura

Sprzedam Fiata Fiorino 1.7D rocznik 95 z kurą nioską rasy Rosa sztuk jedna i paletką 30 jaj swojskich (pakiet agroturystyczny dla klienta chcącego poczuć klimat prawdziwej wsi).
    Samochód przemieszcza się o własnych siłach (jeszcze!), kura również.
Silnik (jest!),dzięki zastosowanym niezliczonym patentom odpala na strzała ( i nie mam na myśli  strzała z plaka!). Wszystkie cztery gary grają unisono.
    Jednak ogólny stan pompy wtryskowej i wtrysków  powoduje zanik i tak już niewielkiej fabrycznie  mocy motoru(na ten moment całkowity brak wypiardu).Maszyna ma problem wtoczyć się pod ostrzejszy podjazd bez przegrzania się i zadymienia bliższej i dalszej okolicy (co może powodować skoki odczytu na internetowych mapach smogowych).
 
    Jednak co najważniejsze na lawetę wtoczy się sam,dumnie jak rewolucjonista na szafot!
 
    Stan blacharski można ująć w zdaniu podłoga-jeszcze jest, progi-już nie.
 
    Fiacik ma tak wiele autorskich patentów,że wypisywanie ich w ogłoszeniu nie ma sensu, postaram się wypisać lub wyrecytować telefonicznie wszystko  na życzenie zainteresowanych.
 
    Samochód ubezpieczony do 12.06.22, przeglądu brak z przyczyn obiektywnych-diagności aż tak dużo nie piją.
 
    Jak można zauważyć na foto, na prawej burcie widnieje (dumnie!)kultowa nalebka #ZAWSZEGRATEM (i trzyma się jak płytki na atlasie juz czwarty rok, wyrazy uznania dla pana Zbyszka, łubudubu…)
 
Miejsce stacjonowania maszyny: okolice Szczyrku.
Cena w pln 1300 (tysioncczysta)
 
Zdecydowanym szaleńcom, miłośnikom dziwnego,ruchomego gruzu, tudzież smakoszom wiejskich  jajek i drobiu wiecęj wyczerpujących informacji udzielę pod numerem 519 osiemset osiemnaście 521 (możliwy brak zasięgu jeśli przebywam w kurniku, chodzę spać wcześnie wzorem drobiu, dzwonić  między 9 a 22).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.