Fiat

Fiat Multipla 1.9 JTD Anglik

Fiat Multipla 1.9 JTD Anglik

Mam do sprzedania angielską wersję (kierownica po prawej stronie) Fiata Multipla 2004 1.9JTD 115KM w kolorze grafitowym. Samochód 6 osobowy, siedzenia pełnowymiarowe, idealne do przewozu osób:-). Mućka posiada wgniotki, rysy, otarcia, pęknięcia na zderzaku, trochę rdzy z zewnątrz gdyż nie była jakoś szczególnie głaskana i stawiana po względem piękności na pierwszym miejscu. Wygląda jak wygląda, taki jej urok. Co innego w środku i od strony mechanicznej. Pełna działająca elektryka: dwa szyberdachy: przód, tył (drożne odpływy, systematycznie czyszczone, uszczelki trzymają jak powinny), elektryczne szyby przód, tyl, blokada dziecięca otwierania szyb (dużo multipli ma to uszkodzone) klimatyzacja półautomatyczna, malualna z opcją Auto(nabita na maksa, szczelna, po przeglądzie i naprawie gwintu) elektrycznie podnoszony fotel kierowcy, bagażnik otwierany automatycznie z guzika pod hamulcem ręcznym. Elektryczne podgrzewane lusterka, składanie elektrycznie. 
 
W ciągu 3 lat eksploatacji w Polsce
Wymienione praktycznie całe zawieszenie przód i tył. Również pompa wody, rozrząd, nowy alternator, wysprzeglik, odboje, gumy, piasty, amortyzatory, 3 piasty, poduszki silnika, akumulator Centra Futura, opony zimowe Nokian 195/65/15 (na 2 sezony powinny wystarczyć) i wiele innych części potrzebnych do wymiany na bieżąco. Silnik chodzi bez zarzutu.
Posiadam większość paragonów za części, które kupowałem i wymieniałem. 
 
Mechanicznie brak jakichkolwiek zastrzeżeń i na chwilę obecną bez wkładu własnego.
 
Mućka na dojazd do pracy, na grzyby, na ryby, na transport lodówek, pralek, na wycieczki rodzinne oraz na części 🙂 W razie jakichkolwiek ofert bądź negocjacji zapraszam do kontaktu 793 600 zero zero jeden. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *