Opel

Opel Agila

Opel Agila

Opel Agila 1.2 2000r.
VIN: WOLOHAF68YG040211
nr rej: WGM R885
data 1 rej: 20.06.2000
 
Udogodnienia:
– elektryczne szyby przód
– wspomaganie kierownicy (elektryczne, super działa)
– elektryczne lusterka
– centralny zamek na pilota (2 kluczyki i 2 piloty)
BRAK RDZY.
 
Auto przez prawie cały swój żywot używane przez jedną osobę i garażowane: od 2002 do 2019 roku w rękach starszego pana (32 rocznik), którego było „oczkiem w głowie”. Poprzedni właściciel nie mógł już jeździć i od września 2019 jest u nas w rodzinie.
 
Przebieg 160 tyś, moim zdaniem autentyczny i ciągle rośnie.
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiłem:
-hamulce (klocki, przewody)
-wymieniona cewka
-czyszczenie przepustnicy i EGR
-czujnik temperatury i termostat oraz parę innych drobiazgów m.in nowe wycieraczki.
 
Samochód miał być na chwilę na zastępstwo, ale zaskoczył pozytywnie i został dłużej – na zakupy i dojazdy do pracy – miał być też zachętą dla pewnej damy do zrobienia prawa jazdy, ale temat został na razie odłożony. Auto w pełni sprawne, wszystko działa. Jest bardzo praktyczne – w kilka sekund można złożyć połowę lub całe tylne siedzenie uzyskując sporą płaską przestrzeń bagażową – rewelacja do przewiezienia gabarytów lub na większe zakupy. W mieście wszędzie wjedzie i zaparkuje, a przez to, że jest wysokie jest wygodne zarówno dla drobnej dziewczyny jak i dla naprawdę dużego faceta 🙂 Żeby nie było tak różowo – auto nie ma rdzy, ale ma widoczne na zdjęciach małe parkingówki powstałe pod koniec użytkowania przez poprzedniego właściciela (jeśli komuś przeszkadza, to np. zderzaki pod kolor są za grosze na allegro) oraz na prawdopodobnie do wymiany łożysko z tyłu (buczy-huczy-wyje, jak zwał tak zwał – postaram się zrobić przed sprzedażą lub opuszczę na to).
 
Auto obecnie na oponach zimowych, mogę dodać komplet kół na lato (zależnie od parcia kupującego na obniżenie ceny) 🙂 Daję też całą teczkę papierów zebranych przez poprzedniego właściciela, może i nie są do niczego potrzebne, ale kawałek historii auta można tam odnaleźć. Dane do sprawdzenia pojazdu w CEPIK podane są na początku ogłoszenia. PT: 24.06.2020 OC: 20.09.13 (opłacona 1 rata z 2).
 
Nr telefonu do mnie to 606-dwa cztery cztery-786.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *