Peugeot

Peugeot 306 2.0 XSI

Peugeot 306 2.0 XSI

Witam serdecznie!

Na sprzedaż leci Peugeot 306 w rzadziej spotykanej wersji XSI z silnikiem 2.0, który daje 121 kuca mocy. Przy tej wadze (ok. 1300kg) asfaltu może i nie zrywa i szału w stylu Gillesa Panizzi’ego nie zrobicie, ale na pewno można powiedzieć, że jest dynamiczny.
Jak na samochód tej daty to zewnętrznie jest naprawdę w bardzo dobrym stanie. Tak pięknie nie było jednak z podwoziem, ale dokładnie tydzień temu były robione poprawki jak i drobna konserwacja w newralgicznych punktach.

Wyposażenie Puga:
– elektryczne szyby (przód i tył)
– ABS (tak, działa)
– centralny zamek
– wspomaganie układu kierowniczego
– lusterka boczne regulowane elektrycznie
– i oczywiście airbag kierowcy

Z rzeczy, które były stosunkowo niedawno robione (patrząc ile kilometrów pokonał) mogę zaliczyć to wcześniej wspomniane podwozie, piastę i łożyska w lewym przodzie i cały rozrząd.

No to teraz brakuje tylko wspomnieć o tym jak to każdy w ogłoszeniu swojej maszyny w stanie igła, że jeździ, skręca, hamuje i bez problemu porobi bolid Williamsa na prostej nie mając przy tym przeglądu technicznego. I tu właśnie zdziwię, bo przegląd jest ważny! Dokładnie do 12 lutego, a OC do końcówki sierpnia (spłata ostatniej raty ubezpieczenia do końca lutego).

Co jest zatem nie tak, że taka maszyna sprzedawana jest tak tanio? Pug zżera płyn chłodniczy, a ja niestety nie mogę sobie teraz pozwolić na dziadowanie się z kolejnym samochodem jako, że mam już zastępcę za niego. Do tego manetka kierunkowskazu nie wraca na miejsce po skręcie i pasuje ogarnąć nagłośnienie z radiem.
Gratis dorzucam graty ze starego dolotu, żeby go jakoś po ludzku ogarnąć, bo sam nie tykałem go ani trochę – dzieło poprzedniego właściciela.

Oczywiście bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

Nowy Targ, Małopolska
Numer tel. 51 55 57 zero sześćdziesiąt dwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *