Oferta dnia Renault

Renault Clio

Renault Clio

Dzień Dobry.


Na sprzedaż mam auto marki Renault Clio PH1 rocznik 1992.


Auto użytkowane przeze mnie od ponad roku, kupiłem je z myślą o uratowaniu ciekawego klasyka, ale brakuje mi czasu oraz środków na ukończenie tego projektu. W okresie posiadania przeze mnie auta, wykonałem w nim szereg niezbędnych napraw aby przywrócić je do stanu umożliwiającego bezproblemową eksploatację.


Na początku auto przeszło remont silnika (szlif oraz planowanie głowicy) połączony z wymianą rozrządu oraz wszelkich uszczelnień, płynów, zbiorniczka wyrównawczego jak także czujnika temperatury i przewodu płynu chłodzącego. Wymieniono kompletny aparat zapłonowy (kopułka, palec rozdzielacza, przewody, świece) wraz z silniczkiem krokowym. Zamontowano regenerowany alternator (objęty gwarancją). Aktualnie, wszystko co kryje się pod maską wygląda naprawdę wzorowo jak na auto w tym wieku.


Oprócz tego wymienione są hamulce przednie (tarcze i klocki) oraz kompletne tylne (nowe bębny, zaciski, regulatory szczęk, tłoczki, przewody) co zapewnia bezpieczną jazdę.


Wymieniłem również łożyska tylnych kół oraz poduszki przednich amortyzatorów dzięki czemu auto pewniej się prowadzi.


Układ wydechowy był wymieniony przez poprzedniego właściciela w 2020 roku. Ze względu na fakt, że auto przez ten okres pokonało zaledwie kilka tysięcy kilometrów, tłumiki są nadal w bardzo dobrym stanie.


Auto mechanicznie jest bardzo doinwestowane i gotowe do codziennej eksploatacji. Pojazd jest na dwuletnich oponach wielosezonowych marki KUMHO.


Środek wymaga lekkiego odświeżenia, ale jest kompletny, zachowany w dobrym stanie.


Wizualnie auto prezentuje się dobrze, ma drobne ogniska korozji na błotnikach oraz lekko pogięte drzwi kierowcy. Podłoga w dobrym stanie, nadal zdrowa, bez dziur. Auto jest idealne dla kogoś kto chciałby je dokończyć i dopieściłby je oD strony wizualnej.


Auto posiada aktualny przegląd techniczny (do 20.04.2025) oraz ubezpieczenie OC (do 04.2025).


Zapraszam do oględzin i jazdy próbnej!

CENA: 4500zł

Kontakt: 517-145-trzy jeden osiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.