Oferta dnia Renault

Renault Twingo

Renault Twingo

1200zł

Sprzedam Renault Twingo 1,2 8V 60KM

rok produkcji 2000

salon polska

przebieg 235 000km

Jestem właścicielem od ponad 5 lat, przez ten czas przejechałem 60 000km, ciesząc się niskim spalaniem, tanimi częściami, sporym wnętrzem, świetną widocznością i manewrowością w mieście. Sprzedaję, bo dostałem auto służbowe i ostatnio twingo więcej stoi niż jeździ.

Wyposażenie skromne: wspomaganie kierownicy, 1x airbag, radio (kto wie jak działa elektronika we francuzach z tamtych lat, ten wie, że im mniej tym lepiej)

Auto oczywiście ma swoje minusy i nie będę tego ukrywał:

– ryski, wgniotki – przede mną jeździła autem kobieta, mi to nie przeszkadzało,

– rdza na prawym przednim błotniku – zaklejona taśmą dziura wielkości pięści, nie jest to element konstrukcyjny, więc nie stanowi to problemu na przeglądzie, bardziej kwestia estetyki, ja tak jeździłem ze 3 lata, ale jak coś to używany błotnik na allegro jest do dostania poniżej 100zł,

– łożyska w przednich kołach – typowa rzecz w tym modelu, są bardzo nietrwałe, już kilka razy je robiłem, ale znowu przy skręcaniu mocno hałasują, więc zdecydowanie do zrobienia „na już”,

– szwankujący prędkościomierz – raz działa, raz nie, prawdopodobnie do wymiany czujnik położenia wału,

– ostatnio odmówił współpracy zamek w drzwiach kierowcy – pewnie kwestia przesmarowania, bo z wnętrza z guzika działa, tylko od zewnątrz nie,

– problemy z odpalaniem  – myślę że akumulator się poddał jako, że ostatnio mało jeżdżę. Alternator działa elegancko, twingo odpalone z kabli ładuje na 14,0V.

 

Z plusów:

– założone markowe zimówki w bardzo dobrym stanie (rok produkcji 2020 i 2022)

– dorzucam bardzo przydatny bagażnik dachowy (same belki, widoczny na zdjęciach uchwyt na rower zabieram)

 

 Twingo szczerze polecam, niechętnie się z nim rozstaję. Koszty utrzymania były śmieszne, regularnie go serwisowałem (olej, filtry, rozrząd, hamulce, upg, łożyska) Jestem pewien, że po drobnych inwestycjach posłuży komuś jeszcze jako dzielny mieszczuch.

 

Z uwagi na kończące się OC jak nie sprzeda się do 15.09 to idzie na złom. Przegląd do połowy 10.23, nigdy nie miałem problemu z przejściem.

Do obejrzenia we Wrocławiu.

69pięć-8pięćpięć-839

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.