Oferta dnia Renault

Renault Twingo

Renault Twingo

Do sprzedaży Renault Twingo rocznik 2000, kupione w styczniu 2001 w Auto-Garage Kotarba (koncesjonera Renault) przez pierwszego właściciela – p. Henryka rocznik 1935. Jestem trzecim właścicielem (drugim był wnuczek pierwszego) i auto posiadam od 2013 roku. Jest to wersja absolutnie bazowa, nie ma wspomagania, klimatyzacji, szyby są na korbkę, każdy zamek trzeba otwierać osobno. Z drugiej strony nie ma co się popsuć, auto pali od razu nawet po dłuższym postoju czy zimą w mrozie i jest to auto godne zaufania. Bezwypadkowe, a nawet bezkolizyjne. Kilka dobrych lat służyło jako jedyne auto w rodzinie, byliśmy nim z żoną kilka razy nad morzem czy w Czechach i nigdy nas nie zawiodło. Przebieg to niecałe 136,5 tys. km.
Z drugiej strony auto ma swoje lata i to widać – z dachu schodzi klar, plastiki tu i ówdzie trzeszczą, miejscami zaczyna wychodzić korozja, jest do zrobienia kilka duperszwanców i można by auto porządnie umyć. Jak komuś to nie przeszkadza, to mechanicznie auto jest w porządku i jeszcze kilka lat spokojnie pojeździ.
Elementy eksploatacyjne wymieniane był na bieżąco, w kwietniu auto dostało nowe tarcze i klocki z przodu. Przegląd do kwietnia 2025, ubezpieczenie do marca 2025. Do samochodu mam całą teczkę dokumentów, łącznie z dokumentem zakupu przez pierwszego właściciela.
Chętnych zapraszam do telefonowania i na jazdę próbną do Oławy.

Cena 2600 zł

Telefon 514 683 pięć jeden trzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.