Inne

Rover 45 2.0 D – 4300 zł

Rover 45 2002 r.

Chciałbym dodać moje autko Rover 45 2002r. Cena: 4300 zł

 

Jestem drugim właścicielem w Polsce, trzecim ogólnie.

Auto użytkowałem półtorej roku, służyło mi do dojazdów na śluby (jestem fotografem ślubnym). Sprzedaję, ponieważ ze względu na szybki rozwój firmy, planuję leasing.

Wszelkie naprawy eksploatacyjne były wykonywane na bieżąco u dobrego mechanika. Tak więc auto jest sprawne w 100% i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Rozrząd był wymieniony w marcu ubiegłego roku.

Auto zostało zakupione we Francji, w 2008 roku zostało sprowadzone do Polski, ja kupiłem je w 2018 roku.
Przebieg to 198 tys. km na chwilę obecną.

Model jest ten o tyle wyjątkowy, że jako jedyny dzieli silnik wraz ze sportową wersją auta – MG ZS (2.0 Diesel) przez co ma niezwykle sprawne przyspieszenie. (do sprawdzenia na Wikipedii). Mimo to, jest bardzo ekonomiczne! (5l na trasie). Silnik nie dymi. Zawieszenie , hamulce, skrzynia biegów bez zastrzeżeń. Auto daje dzięki temu silnikowi niezwykle dużo frajdy i jest bezpieczne podczas wyprzedzania. Świetne nagłośnienie audio, głośniki z przodu i z tyłu. Grają bardzo naturalnie. Samochód dzieli siedzenia z droższego Rovera 75, przez co są one bardzo wygodne, minimalizują zmęczenie podczas jazdy.

Stan auta jak na zdjęciu. Za mojej kadencji niestety zostało delikatnie stuknięte z tyłu, co widać na zdjęciu oraz lekko podrapane z przodu. Obydwie rzeczy można skorygować niskim kosztem. Lakier w świetnym stanie, auto garażowane przez prawie cały okres.

tel: 731 553 sześćset jeden

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *