Suzuki

Suzuki Swift 1.0 klimatyzacja

Suzuki Swift 1.0

Auto w moich rękach 3,5 roku, w codziennym użytku, nigdy mnie nie zawiodło, jeździ, odpala bez problemu. Bardzo ekonomiczne, spalanie 5litrów. Idealne dla osoby początkującej, na krótkie i średnie dystanse, bez problemu parkuje w każdym miejscu. Naprawy i części tanie i dobrze dostępne.
Przebieg – licznik jest 5-cio cyfrowy zatem trudno ustalić. Obecnie 84000, a czy jest to 184 czy 584 nie da się ustalić. Moim zdaniem 84000 lub 184000 biorąc pod uwagę nieduże zużycie materiału, nie wytarte przyciski i precyzję prowadzenia. Przegląd do początku października 2020.

Zalety:
– elektryczne szyby przód
– klima sprawna
– świeżo wymieniony olej, filtr oleju, filtr powietrza ( wszystko miesiąc temu)
– wymieniony przegub napędowy ( miesiąc temu)
– wymienione amortyzatory i górne mocowania ( wszystko przód – 2 miesiące temu )
– tarcze i klocki wymienione jakieś pół roku temu
– wspomaganie
– 2 poduszki
– nowy akumulator ( ma 2 miesiące )
– światła przeciwmgielne ( również z tyłu)
– podgrzewanie tylnej szyby
– brak luzów na kierownicy i skrzyni biegów
– jeździ, skręca, hamuje, bez stuków, mało pali, tanie utrzymanie

Wady:
– delikatna obcierka z tyłu ( na zdjęciu )
– małe ogniska korozji, głównie dół drzwi ( bardziej przebarwienie niż wyżarte dziury )
– do zrobienia środkowa część wydechu ( koszt 200zł), dla pedantów pierwsza część wydechu również
– rysa na przedniej szybie po stronie pasażera od ramienia wycieraczki, rysa jest od 2 lat, auto przechodzi przegląd bez żadnego problemu (widoczne na zdjęciu )
– nie działa elektryka radia i lusterek

2 lata temu auto miało delikatna stłuczkę po lewej stronie z przodu ( tylko przytarty lakier i stłuczona obudowa kierunkowskazu, wszystko zostało zrobione, pomalowane, zabezpieczone, dla wybitnie ciekawskich mam zdjęcie tego co zostało uszkodzone ).

Cena 3800, dla poważnie zainteresowanej osoby mogę dorzucić komplet opon zimowych (3letnich, dużo mięsa). Auto ma 21 lat, eksperci od miernika tracą mój i swój czas. Samochód jest bogato wyposażoną wersją, dużo ostatnio w nie włożyłem i na oferty 2000 i biere za godzine odpowiadam 3800 i może być za pół godziny. Po zakupie auta mogę zdezynfekować najczęściej dotykane elementy preparatem alkoholowym 😉 W związku z obecną sytuacją zainteresowanych proszę o oglądanie auta tylko w masce i rękawiczkach. W ogłoszeniu zawarłem całą moją wiedzę na temat auta którego jestem jedynym właścicielem, proszę o dokładne czytanie i nie zadawanie pytań oczywistych. Sprzedaję bo z czasem wymagania wzrastają i chcę nowsze auto. Zamiana niemożliwa. Cena do rozsądnej negocjacji.

W tym czasie w aucie wymieniłem chłodnice na nową oraz naprawiona została elektryka lusterek i radia. Kontakt dodatkowy 664 zero pięć jeden 378. Auto w Gdyni Pogórzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *