Oferta dnia Toyota

Toyota Paseo

Toyota Paseo

Sprzedam moją Toyotę Paseo. Rocznik 1996.
Sympatyczne, małe i żwawe auto.  Na szybkie z tyłu naklejka „Zawsze gratem” dodająca +5pkt do prestiżu.
Silnik w dobrej kondycji. Dobrze zbiera się i ma moc. Oczywiście trzeba kontrolować olej, ale nie wykazuje specjalnych objawów zużycia. Zawieszenie zaczyna postukiwać, ale Paseo ciągle prowadzi się nieźle. Kontrolka od ABS zapala się przy jeździe powyżej 140km/h i czasami ABS włącza się przy delikatnym hamowaniu. Obstawiam czujniki. Auto w ogólnie niezłym stanie mechanicznym. Gorzej z budą, bo na drzwiach i błotnikach pojawiły się rdzawki, tak jak widać na zdjęciach. Dziur jeszcze nie ma, ale należałoby się tym zająć. Paseo ma ślady „miejskiej walki”, m. in. drzwiach pasażera rysa, pajączek na zderzaku itd. Auto miejscami spłowiałe od stania na słońcu. Szyberdach szczelny. Podłoga w bagażniku cała. 
Wersja wyposażona w m.in. klimatyzację, która przestała działać w zeszłym roku ze względu na nieszczelność chłodnicy klimy. Działające halogeny w zderzaku. Radio gra, elektryczne szyby i lusterka sprawne.
Auto było używane na co dzień, a wszystkie konieczne naprawy wykonywane na bieżąco. Niedawno wymienione opony na nowe całoroczne Yokohama Bluearth 4S. Komplet 1200 PLN. Wymieniony bak na używany w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo, przy wymianie bak został solidnie zakonserwowany. Oryginalna instrukcja, karta pojazdu i 2 komplety kluczyków.
OC i BT do 20.12.23.
Auto do obejrzenia w Warszawie, lub po wcześniejszym umówieniu w okolicach Włocławka. Części do obejrzenia i odbioru w okolicach Włocławka.
Cena Paseo to 3700 PLN (z częściami), do niewielkiej negocjacji. Niechętnie, ale mogę sprzedać auto bez części – zaproponuj cenę.
Do auta, ww. cenie masa części, które nazbierałem przez lata z myślą o przyszłej renowacji Toyoty. Skórzane boczki i fotele, hak oraz części (wszystkie pozostałe) mogę sprzedać bez samochodu – proszę o rozsądne propozycje na priv. Fotele, hak oraz części do odbioru w okolicach Włocławka. Nie wysyłam części.
Auto w moim posiadaniu od 8-9 lat i objechałem nią kawał Europy. Niestety, sytuacja życiowa oraz planowana zmiana przepisów w Warszawie (SCT) zmusza mnie do sprzedaży. Wystawiam ją na forum, zanim wrzucę ogłoszenie na OLX. Chciałbym żeby poszła do kogoś kto będzie ją używał i będzie miał z niej tyle radości co ja.
Kontakt do mnie: 606 973 jeden trzy pięć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.