Volkswagen

VW Golf II

VW Golf II

Sprzedam Volkswagena Golfa drugiej generacji z 1991 roku. Silnik 1.6 na gaźniku Pierburg z instalacją gazową.

Samochód sprawny. OC do 28 sierpnia 2020, Przegląd techniczny do 13 lipca 2020. Podłoga i progi bez dziur. Tapicerka foteli przednich po wypraniu, kanapa oprócz jednego małego przetarcia w stanie idealnym. Podsufitka na swoim miejscu. Ostatnio przejechałem samochodem trasę 800 kilometrów bez żadnych kłopotów.
Wymieniona była pompa wody i uszczelki pod wielozaworem LPG. Wszystkie założone filtry marki Filtron. Samochód jak na swoje lata prowadzi się pewnie, układ kierowniczy działa precyzyjnie. Skrzynia biegów w bardzo dobrym stanie. Wszystkie biegi wchodzą płynnie z właściwym, delikatnym oporem. Gniazdo zapalniczki działa. Głośniki sprawne, do auta dołączam też oryginalne radio Alpha. Butla LPG w bagażniku, ważna 10 lat. Zachowało się też oryginalne koło zapasowe.

Auto faluje na wolnych obrotach i szarpie na pierwszym oraz drugim biegu podczas jazdy na benzynie. Podobno odpowiada za to jakiś moduł jałowych obrotów (nie wiem nie znam się). Na gazie problem ustaje, auto jeździ bez żadnych większych problemów. Poprzedni właściciel miał stłuczkę, w której uszkodził tył samochodu. Brakuje przez to dolnej części tylnego zderzaka. Wymieniona była tylna klapa. Widać też niefabryczne spawy. Samochód miejscami pomalowany czerwoną farbą, która niestety po pewnym czasie zaczęła paskudnie obłazić co widać na zdjęciach. Urwana tylna lewa klamka (koszt zamiennika około 10-15 złotych). Wydech pracuje dosyć głośno. Nie wiem czy to przez gaźnik czy jakąś nieszczelność. Opony raczej na dojeżdżenie.

Nr VIN: WVWZZZ1GZNW113650
Data pierwszej rejestracji: 31.03.1992

Golfa sprzedaję ponieważ trochę mnie rozczarował. Zawsze chciałem mieć dwójkę, ale okazała się być jak dla mnie autem trochę zbyt małym i zbyt głośnym. Nie mogę też zaakceptować beznadziejnej jakości klamek, które chcą się urwać przy najmniejszej okazji. Irytujący jest też maleńki zbiornik na LPG. Wystarcza tylko na 200 kilometrów, bo wchodzi do niego mniej więcej 20 litrów gazu.

Można się ze mną kontaktować telefonicznie. Gdybym nie odbierał, uprzejmie proszę o wysłanie wiadomości SMS.

Cena 2000 złotych do negocjacji.

pięćset jedenaście-337-269

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.