BMW Oferta dnia

BMW E39

BMW e39

Sprzedam BMW E39 520i z roku 1997, od 2004 w kraju. Silnik dwulitrowy, skrzynia ręczna, klimatyzacja automatyczna, tempomat, wbudowane radio. Przebieg 402000 km. Samochód ma, co zaskakujące, sporo niezłych rzeczy – bardzo zdrowy i niewciągający oleju silnik, nowe sprzęgło, niezłe opony zimowe i cały jest ogólnie w jednym kawałku. Ma inny sterownik silnika – odcięcie jest na 6800 obrotów i do tego potrafi strzelać z wydechu (jak ktoś lubi…) Jeździ też coś zaskakująco dobrze jak na 520i. Mankamentów by się nieco znalazło – nie działa dmuchawa nawiewu (rezystor?), urwana jest klamka pasażera, wspomaganie nieco nie wyrabia na wolnych obrotach (może wymienię ATF i wtedy ożyje) i generalnie tu i ówdzie (względnie wszędzie) widać i czuć zmęczenie materiału. Mimo to normalnie jeździ i normalnie daje radę zrobić nawet długą trasę, bo od strony mechanicznej wszystko jest w porządku. ABS i kontrola trakcji działa. Długo ważny przegląd.

Kupiłem go nie wiem tak właściwie po co. Chyba do „nauki przez zabawę” czy tam na odwrót, ale jakoś nie kocham BMW za bycie BMW i stwierdziłem, że może prościej będzie uruchomić któryś samochód z mojego wrastającego gruzowiska niż zgruzować kolejny.

Do zabawy zdecydowanie bardzo dobry egzemplarz. Lepszy ciężko będzie znaleźć. Do jazdy? Jak ktoś lubi się bawić w mechanika-elektryka i chciałby ogarnąć liczną sumę niedziałających drobiazgów, to może też by się nadawał, ale mimo wszystko to raczej nie. Lepiej za te pieniądze kupcie sobie jakąś znośną Corollę E11 czy coś.

Cena: 4200 zł
Toruń
Telefon: 605 490 pięć zero siedem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.